TJ Točná - Sokol Cholupice 3 : 0

27.03.2010 12:12

Toto utkání mohlo skončit 10:0, leč nestalo se tak. Jinak mládežníci díky. Jen tak dál!!!

Slovo trenéra: "Výsledek 3:0 potěšil určitě všechny příznivce mládežnického fotbalu na Točné, včetně předvedené hry v prvním poločase. Hráči plnily všechny úkoly a hráli zodpovědně. Hrálo se do šířky, pravá záloha v podání Martina Polanky neustále zásobovala centry spoluhráče, škoda že jsme nevyužili alespoň polovinu šancí. Druhý poločas bohužel postrádal nápad, hrálo se stylem "hurá" na Cholupice a z 10 šancí jsme proměnili pouze jednu a to zásluhou Báry Kožíškové. Určitě chválím za nasazení a obrovskou chuť hrát Davida Truhláře autora dvou branek, Pavla Capratu, který neúnavně tlačil balon směrem k soupeřové bráně. Pochvalu si zaslouží nakonec všichni hráči a i rodiče za podporu v hledišti. Rád bych také poděkoval panu  Kačeňákovi za perfektní přípravu hřiště. Těším se na třetí kolo. Děkuju Vám, váš trenér".