Kniha návštěv

Statistiky - klubu a hráčů

Fotbalon.cz | 27.03.2015

Ahojte, budeme rádi když se i vy přidáte k projektu Fotbalon.cz a rozšíříte již 2200 registrovaných klubů v ČR.

Pomáháme klubům jednoduchou a zábavnou formou dokumentovat jejich fotbalovou současnost a minulost.

Naleznete u nás spoustu zajímavých statistik, porovnání a funkcí.

Těšíme se na vás,
www.fotbalon.cz
info@fotbalon.cz
https://www.facebook.com/fotbaloncz

přátelák

Jakub | 14.03.2010

A mužstvo

Točná - Dolní Břežany 9:1 (6:1)

Výroba fotbalových dresů

Bison | 07.03.2010

Dobrý den, pokud potřebujete kvalitní fotbalové dresy s vlastním designem (sublimační tisk), ceny od 360 Kč (v ceně příprava návrhu, jakákoliv barevná kombinace včetně čísel a log), výroba již od 5ks - zkuste: https://www.bison.cz/cz/fotbal/
Spoustu dalších, užitečných informací o výrobě dresů, speciálních nabídkách a soutěžích najdete na našem facebooku, kde se můžete mimo jiné také podělit o svoje zkušenosti, názory a klubové fotografie: https://www.facebook.com/pages/Bison-Sportswear/190511701914

Maškary

Jakub | 28.02.2010

Parádní den, počasí vyšlo, fotky super, bohužel dneska nemohu mluvit :(

náměty

luk | 11.02.2010

dobrý den
měl bych par námětů jak vylepšit tento web.
1) udělat zde chat
2) reporty ze zápasů
3) aktualnejsi soupisku
4) rozhovory s hráči (třeba pres icq nebo e-mail)

Re: náměty

admin | 11.02.2010

ODPOVĚĎ WEBMASTERS: On-line chat je velice choulostivá záležitost. Přání bylo splněno a chat je na stránkách, nicméně přístup je omezen heslem. Je to jediná ochrana chatařů, kterou můžeme poskytnout. Jinak TJ Točná má profil na FaceBook a zde je chat mezi přáteli v provozu bez hesla. /// Reporty - ty jsou myslím funkční (sekce muži, nebo mládež a záložka "zápasy-aktuálně". /// Soupiska, tedy aktuálnější soupiska - informace které byly dodány, byly zveřejněny. Webmasterům nejsou známější aktuálnější data. Podotýkám, že projekt oficiálního webu TJ Točná se zrodil a dohodl na schůzi TJ, která se konala myslím 30.1.2010 a psaní webu započalo 1.2.2010..... dnes je 11.2.2010... snažíme se jak to jde a 10 dní k napsání dokonalého webu není dostačující časový úsek. /// Rozhovory s hráči - to je otázka pro TJ, případně pro hráče samotné. /////// Na této odpovědi se nepodíleli funkcionáři ani hráči TJ Točná. Odpověď na příspěvek v návštěvní knize je soukromou reakcí webmastera. Díky za náměty. JS

zkouška funkčnosti

Jirka Sláma | 06.02.2010

Zdravím, pokud je tento text čitelný, je vše v pořádku a kniha návštěv i připomínek je v provozu. Od této chvíle zde může každý návštěvník zanechat svou stopu. JS

Přidat nový příspěvek