Webové stránky zmiňující se o TJ Točná

www.tocna.com/fotbal

www.tocna.net/fotbal

www.tj.tocna.com

"Tyto výše zmíněné stránky nejsou oficiální prezentací fotbalového klubu TJ Točná".

Provoz výše jmenovaných stránek ovlivňuje pouze p. Ing. Miroslav Pýcha z Točné.

Přáním výboru TJ Točná je dohoda s panem Ing. Pýchou na přejmenování těchto webů např. na:

"stránka fanoušků a příznivců TJ Točná"

"soukromé nahlédnutí mezi mládež TJ Točná 2004 - 2009",

"Mládežnický fotbal na Točné v letech 2004 - 2009"

apod.....

Skromná a soukromá reakce jednoho z administrátorů - sponzora oficiálního webu tj-tocna.cz:

K textu, který zveřejňuje p. Pýcha na svých soukromých stránkách tocna.com/fotbal, alias tj.tocna.com, alias tocna.net/fotbal:

"Absurdní výklad celé situace na těchto a dalších webech, jejichž "otcem" je Ing. Miroslav Pýcha, je nepravda a skutečnosti společně s fakty jsou překroucené a neúplné. Víc nemám co dodat.

Oficiální www stránky fotbalového klubu TJ Točná, jsou darem a jsou věnovány stejně jako web mateřské školky a www stránky internetových novin Točná.INFO všem občanům obce Točná.

Nic víc, nic méně".

Jiří Sláma