ŠTĚRBOHOLY - TOČNÁ 3 : 4 (1 : 0)

Další zápas jsme hráli na hřišti soupeře, který byl velkým favoritem. Zápas se hrál na umělé trávě, kde balón má rychlejší a větší odskok, co nám v prvním poločase dělalo větší problémy při zpracovávání míče. Od začátku jsme se zaměřili na obranu a rychlé protiútoky. Tlak soupeře jsme vydrželi až do 20. minuty prvního poločasu, kdy po nedorozumění v naši obraně jsme obdrželi první branku. Začátek druhého poločasu jsme zaspali a ve 29.minutě jsme prohrávali 2 : 0. Naši pokračovali v bojovnosti a již v 31. minutě snížil Jirka Novák na 1 : 2. Dvě minuty později měl dobrou šanci na vyrovnání Denis Růžička, ale střela šla vedle. Hned z dalšího útoku po rohovém kopu Martina Polanky se před branou soupeře objevil Pavel Caparta a bylo vyrovnáno 2 : 2. Bohužel jsme soupeře neuhlídali a o 2 minuty později jsme opět prohrávali 3 : 2. Naše bojovnost byla odměněná ve 41. minutě zápasu, kdy po akci Jirky Nováka vstřelil gól Martin Polanka a bylo 3 : 3. Nadále jsme bojovali, dobře bránili a využívali každou příležitost k útokům na bránu soupeře. Po jedné takové akci, se soupeř ubránil jen za cenu rohového kopu. Tentokrát se k míči postavil Jirka Novák, který se trefil pěknou točenou střelou přímo do horního růžku soupeřové brány,  a bylo to 3 : 4. Mužstvo i nadále bojovalo, dobře bránilo a soupeře jsme v posledních 6 minutách zápasu do vyložené gólové šance  nepustili. Mužstvo se zápas od zápasu zlepšuje. Je těžké vybrat jedince zápasů, když bojovalo celé mužstvo, ale ve středu zálohy se postupně zabydlují Martin Polanka a David Truhlář. Nejenže dobře bránili, ale hodně podporovali naše útočníky. Poděkování patří všem hráčům a prosím, neusnout na vavřínech!!! :-)

Střelci zápasu :   Jirka Novák – 2 branky