Seznam hráčů TJ Točná

Členské ID Příjmení Jméno Rok narození Hostování Aktivním členem
96010897 Baran David 1996 10A0121 - SK Horní Měcholupy ano
  Barták Daniel 1973   ne
  Bartůněk Michal 1992   ne
  Bartůněk Tomáš 1996   ne
  Bazal Milan 1991   ne
  Belkouari Mohamed 1977   ne
  Beneš Filip 1996   ne
90111715 Beneš Martin 1990 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
95030628 Blahovec Vít 1995   ano
00030825 Botur Jiří 2000 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. ano
00061010 Brabenec Lukáš 2000   ne
  Brabenec Tomáš 1997   ne
  Brom Lukáš 1997   ne
  Brož František 1991   ne
00080341 Brych Matěj 2000   ne
  Burian Roman 1992   ne
97010802 Burýšek Vojtěch 1997 1050211 - Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. ne
90060402 Campr Vít 1990   ano
  Cmunt Eduard 1990   ne
  Čáp Filip 1996   ne
90110639 Dobš Jakub 1990 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
  Doležal Jan 1997   ne
  Douba Ladislav 1992   ne
  Dráb Jan 1977   ne
90032299 Drobný Jan 1990   ne
  Drozd Ondřej 1988   ne
  Dvořák David 1991   ne
  Dvořák Jan 1996   ne
  Ehrlich Matěj 1991   ne
  Erben Václav 1962   ne
  Fajferlík Petr 1986   ne
  Fischer Martin 1997   ne
  Franěk Michal 1990   ne
  Franěk Robert 1993   ne
06060337 Gač Adam 2006   ano
  Giertli Slávo 1979   ne
  Grelik Dariusy 1964   ne
  Hájek Lukáš 1991   ne
06010738 Halmich Matěj 2006   ano
  Hanuš Ondřej 1994   ne
  Hausner Jiří 1967   ne
  Hlavatý Martin 1991   ne
  Hnátek Jakub 1991   ne
  Husák Karel 1973   ne
  Husák Martin 1976   ne
  Chot Miroslav 1964   ne
  Chuděj Pavel 1966   ne
  Jakeš Jan 1985   ne
02070605 Jakeš Michael 2002 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. ano
  Jakl Martin 1971   ne
74041274 Jakl Přemysl 1974   ano
  Janda Vladimír 1979   ne
  Janeš Petr 1966   ne
  Járka David 1996   ne
  Járka Dominik 1993   ne
  Javůrek Filip 1990   ne
  Johanis Filip 2003   ne
  Johanis Lukáš 2001   ne
  Jung Dominik 1997   ne
  Kačala Patrik 1994   ne
98101510 Kakuška Jan 1998   ano
02121188 Kakuška Martin 2002   ano
06090761 Kaliský Lukáš 2006   ne
06060746 Kandrik Vojtěch 2006   ne
  Kašpar Tomáš 1969   ne
  Kaštil Miroslav 1990   ne
  Klement Lumír 1999   ne
  Klepiš Jan 1992   ne
62060296 Klepiš Martin 1962   ano
  Klepiš Radek 1990   ne
  Kolman Karel 1948   ne
  Kolman Michal 1970   ne
  Kolman Tomáš 1999   ne
00030660 Konjević Patrik 2000 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. ano
03030388 Konjevič Šimon 2003 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
  Konkoľ Stanislav 1978   ne
  Kopřiva Jiří 1971   ne
55040160 Kotyza Zdeněk 1955   ano
00040800 Kožíšek Marek 2000 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. ano
00040801 Kožíšková Barbora 2000 1060221 - FK DUKLA Praha a. s. ano
91061138 Kremlík David 1991   ano
  Krulich Michal 1994   ne
  Křenek Jan 1957   ne
  Křížek Jan 1996   ne
  Kučera Jan 1969   ne
74071144 Kuneš Josef 1974 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
  Kuneš Petr 1979   ne
  Kusovský Lukáš 1991   ne
  Kynych Filip 1999   ne
  Lácha Jan 1990   ne
  Linhart Filip 1999   ne
  Linhart Petr 1995   ne
98010569 Linhart Tomáš 1998   ne
  Lojda Petr 1988   ne
  Lukáč - Baranec Jan 1991   ne
78010266 Lustig Petr 1978   ano
  Madiouni Hassen 1978   ne
  Malina Jiří 1986   ne
84031953 Malina Václav 1984 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
05120137 Maňák Tomáš 2005   ne
04010743 Maňáková Eliška 2004   ne
  Marval Petr 1975   ne
  Maštalka Ivan 1972   ne
  Maštalka Martin 1977   ne
  Meisner Marek 1992   ne
  Menšík Petr 1971   ne
  Mertlík Arnošt 1994   ne
  Mertlík Tadeáš 1991   ne
  Mestek Tomáš 1996   ne
03100315 Městková Jolanka 2003   ano
  Metlický Vít 1996   ne
  Mezera Petr 1997   ne
03090042 Mičan Jakub 2003 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
00120631 Mičan Matěj 2000 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
  Michalec Martin 1973   ne
  Mikolášek Martin 1988   ne
05040109 Mikuda Jan 2005 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
02090546 Mikuda Tomáš 2002 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
  Moulík Marek 1994   ne
  Musílek Zdeněk 1964   ne
  Němeček Michal 1988   ne
07100153 Nevole Václav 2007   ano
  Novák Matouš 1994   ne
  Novák Ondřej 1997   ne
00010238 Novák Tomáš 2000 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. ano
  Novák Vojtěch 1993   ne
99020969 Nováková Alžběta 1999   ano
  Nový Ladislav 1952   ne
  Ort Marián 1992   ne
  Pánek Miroslav 1998   ne
  Paris Marek 1991   ne
  Pečenka Jiří 1948   ne
  Pechar Martin 1983   ne
93120008 Petr Roman 1993 1060071 - Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL ano
  Pich Lukáš 1994   ne
  Pich Pavel 1997   ne
  Pilát Jan 1980   ne
00100890 Pokorný Ondřej 2000   ne
98090010 Pokoš Milan 1998   ne
  Polák Marek 1996   ne
01071158 Polanka Adam 2001   ano
99110379 Polanka Martin 1999   ano
  Pril Jan 1960   ne
  Procházka Jiří 1978   ne
  Přibyl Tomáš 1994   ne
72050681 Ptáček Antonín 1972 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
06030053 Pulchart Matyáš 2006   ano
97040128 Pýcha Jakub 1997 1040101 - TJ ABC Braník, o.s. ne
  Pýcha Mikoláš 1990   ne
  Pýcha Šimon 1993   ne
  Rába Karel 1971   ne
  Rába Karel 1971 5320591 - VTJ Racek Pardubice ne
  Rada Ondřej 1999   ne
66040560 Rajský Jaromír 1966   ne
97050476 Rašplička Jan 1997 1040101 - TJ ABC Braník, o.s. ne
  Ringmaier Martin 1997   ne
05080076 Rizner Ladislav 2005 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
  Rolincová Lucie 1997   ne
02040282 Růžička Denis 2002 1040221 - FK Dukla Jižní Město z.s. ano
  Růžička Martin 1971   ne
88082263 Růžička Tomáš 1988 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
05020117 Rybáček Jiří 2005   ne
91091927 Řezník Jaroslav 1991   ano
  Řezník Miroslav 1989   ne
89100714 Řezník Stanislav 1989 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
  Sekeráková Denisa 1998   ne
  Semecký Petr 1967   ne
  Schőn Otto 2004   ne
72110088 Schönmann Michal 1972   ne
  Schwarz David 2002   ne
  Sibřina David 1996   ne
  Slabý Jakub 1996   ne
06030052 Smrž Ondřej 2006 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
  Sobotka Josef 1994   ne
97120269 Souček Josef 1997   ne
  Srb Jan 1997   ne
06080706 Stárka Vojtěch 2006   ano
03050135 Stibůrek Jan 2003 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
  Svoboda Jan 1957   ne
  Svoboda Petr 1992   ne
  Sýkora František 1970   ne
  Sýkora Jakub 1990   ne
  Syřiště Martin 1990   ne
  Syřiště Václav 1966   ne
  Šícha Karel 1967   ne
  Škobis Petr 1980   ne
05110142 Šmejkal Jakub 2005 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
  Šmidek Ondřej 1987   ne
  Šťástka Zbyněk 1967   ne
07030158 Štefka Viktor 2007 1040151 - TJ Sokol Cholupice ano
  Štefl Josef 1995   ne
  Štefl Václav 1990   ne
  Štěpánek Pavel 1975   ne
  Štěpka Hynek 1980   ne
  Švábenický Václav 1996   ne
  Teiml Dominik 1993   ne
  Theis David 1993   ne
  Tlášek Jan 1983   ne
  Toms Ondřej 1994   ne
99081350 Trachta Filip 1999 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
71050962 Trachta Jan 1971   ano
  Trejbal Radek 1997   ne
  Tropp Svatopluk 1993   ne
00020447 Truhlář David 2000   ano
  Tůma David 1989   ne
91101769 Tůma Ondřej 1991 20A0111 - SK Olympie Dolní Břežany ano
89090281 Turachok Vasil 1989 5320381 - TJ Sokol Staré Hradiště ne
  Turek Tomáš 1978   ne
  Ulč Petr 1973   ne
05010403 Urban Robin 2005   ano
  Valášek Michael 1991   ne
  Váňa Tomáš 1995   ne
  Vaněk Tomáš 1994   ne
  Vesecký Stanislav 1987   ne
  Vesecký Stanislav 1958   ne
  Vlasatý Petr 1973   ne
  Vrabec Tomáš 1993   ne
  Vymazal Pavel 1973   ne
  Wanderer Ludvík 1997   ne
84040610 Wolff Jakub 1984 20A0161 - Tělovýchovná jednota Hostivice, z.s. ano
  Zbytovský Jaroslav 1992   ne
  Zbytovský Jiří 1994   ne
  Zelenda Čeněk 1993   ne
  Zikeš Jiří 1976   ne
  Zikmund Ondřej 1996   ne
  Zrubecký Lukáš 1993   ne
  Željazkov Živko 1972   ne
  Žemlička František 1991   ne