Halový turnaj mladších přípravek, Žižkov 6. února 2010

Naše nově tvořící se mladší přípravka  zúčastnila se poprvé fotbalového turnaje ve své věkové kategorii. I když většina našich hráčů je ročníků 2002 a mladší, soupeřů se nebáli a do každého zápasu nastupovali s velkou bojovnosti. Hned v prvním zápase jsme se utkali s ABC Braník, pozdějším vítězem celého turnaje, a i přes porážku 0:4 jsme hráli dobře, soupeř byl však lepší.

V dalším zápase proti mužstvu Lobkovic se naši hráči již snažili i o určitou kombinační hru. Postupně si nacházeli místo na hřišti a plnili co jim trenér naordinoval. Měli jsme i několik šancí, které jsme nevyužili. I když jsme zápas prohráli 0:2, můžeme naše mladé hráče jen pochválit.

V zápase s mužstvem Horních Měcholup jsme i nadále bojovali a žádný míč nebyl pro nás ztracený. Výšková převaha i herní vyzrálost soupeře byla i tentokrát nad naše sily a prohráli jsme 0:2.

V posledním zápase skupiny proti Junioru Praha se naše hra dále zlepšovala, co bylo korunováno i historickým prvním gólem naší nové mladší přípravky. Na konci již náznaků kombinační hry byl Šimon KONJEVIČ. Šimonovi ke vstřelení branky blahopřejeme a přejeme mu ještě mnoho takových úspěchů.

V zápasech o umístění jsme pokračovali v dobrých výkonech a dalšího soupeře Sokol Běchovice jsme již porazili 3:1. Soupeře jsme zlomili úvodem zápasu, kdy ve třetí minutě jsme již vyhrávali 2:0 góly Tomáše Soukala. Pak jsme povolili soupeři snížit na 2:1, ale dále jsme bojovali a v 7.minutě po akci celého mužstva vstřelil branku Denis Růžička. NOVÉ MUŽSTVO DOSÁHLO SVÉ PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ z čeho měli hráči i celé vedení mužstva velkou radost.

V posledním zápase jsme mužstvu Dolní Chabry podlehly 0:2, ale mužstvo za předvedenou hru zaslouží jen  pochvalu.

Vedení mužstva i touto cestou děkuje všem hráčům ale i jejich rodičům, kteří mužstvo doprovázeli a dlouhý maratón od 08,00 do 15,00 hod. vydrželi.

KONEČNÉ POŘADÍ :

1. místo ABC Braník,    2. místo FK ČL Neštěnice,      3. místo : Slavia Praha D