9.5.2010 CHABRY - TOČNÁ 10 : 2

Zápas 18. kola ( poločas 5:2)

V dalším zápase  jsme jeli na hřiště vedoucího mužstva naši skupiny. Naši snahou bylo uhrát pěkný výsledek a ukázat, že naše mužstvo umí hrát fotbal. Již v 6.minutě po kolmé přihrávce dal Novák první branku. Bohužel o 4 minuty později jsme inkasovali a bylo 1 : 1. V 13. minutě jsme nevyužili šanci a soupeř s protiútoku zvýšil na 2 : 1. V 19. minutě jsme kopali penaltu, kterou proměnil Novák a srovnal skóre zápasu na 2 : 2. Zdálo se, že dokážeme se soupeřem udržet krok, ale poslední 3 minuty prvního poločasu byly pro nás pohromou. V záloze i v obraně jsme nedokázali včas napadat soupeře a hrálo se jen před naši bránou. Tlak soupeře a naše neschopnost dostat míč dále od brány se proměnil ve 3 branky v naši síti a bylo to 5 : 2. Do druhého poločasu jsme nastupovali s odhodláním uhrát solidní výsledek. To se nám dařilo do 32. minuty, kdy jsme z penalty dostali 6 branku. Přestali jsme bojovat a naši hráči se často jen dívali na kombinační hru soupeře. Další branky jsme dostali v krátkém časovém sledu – 35. minuta 7 : 2, 40.minuta 8 : 2, 43.minuta 9: 2 a 44. minuta 10 : 2, bez toho abychom ohrozili bránu soupeře. Většina našich hráčů hrálo, snad pod dojmem silného soupeře, bojácně a bez zápalu. Věřím, že již další zápas bude jiný a bojovnost našich hráčů, která byla v předchozích zápasech, se nám opět vrátí a přinese úspěch pro naše barvy.

Naši střelci zápasu : Novák – 2 branky