27.3.2011 Točná MPŘ - Nusle

Dne 27.března zahájila mladší přípravka TJ Točné jarní část soutěže doma proti Nuslím. Na hře obou mužstev bylo znát, že jde o první zápas jara. Obě mužstva pak některé své herní nedostatky nahradili velkou bojovnosti. V zápase jsme šli ve 3. minutě gĺem Jakuba Mičana do vedení, ale soupeř již o ř minut později vyrovnal. Postupně jsme se se soupeřem střídali ve vedení a tak ůsloví "každý chvilku tahá pilku " se hralo až do konce zápasu. V první třetině pak ještě za Točnou stříleli David Borovička a Tomáš Mikuda. Druhá třetina skončila 4 : 4 a za nás skórovali 2 krát David Borovička, jednou Tomáš Mikuda a Michael Jakeš. V poslední částí hry byl nerozhodný výsledek až do poslední minuty a když jsme již očekávali stejný výsledek jak na podzim v Nuslích, skončil 8 : 8, podařila se pěkná akce , kterou zakončil David Borovička svoji 5 brankou v zápase. Zápas skončil vítězstvím mládeže TJ Točná 9 : 8.