27.3.10 Točná - Písnice 0:2 (0:2)

V prvním jarním kole jsme přivítali na svém hřišti soupeře z nedaleké Písnice. Do zápasu jsme nastoupili s absencí pěti hráčů základní sestavy. Nejcitlivější zásah touto skutečností byl pak na postě brankáře.

Slovo trenéra: "Do poločasu se nám nedařilo obsazovat rychle hrající hráče Písnice a po dvou přesných trefách pod břevno jsme poločas prohráli 0:2. Na začátku druhé poloviny utkání jsme si vytvořili několik šancí, ale to bylo z naší strany "bohužel" vše. Dobře hrajícího soupeře jsme již ničím nepřekvapili a zápas skončil dvoubrankovým rozdílem v náš neprospěch.

Všechny fotografie jsou TADYa druhý díl poté TADY

Co dodat, snad hlavu vzhůru, oklepat se z prohry a načerpat síly do dalšího utkání..... Mě se to "kecá" když jen běhám kolem hřiště s foťákem. Nicméně, bez branek v síti soupeře vyhrát zápas prostě nejde.