26.3.2011 Točná proti Újezd Praha 4

Dne 26.3.2011 muži TJ Točná, hrající II. třídu, nastoupili do prvního jarního zápasu s odhodlaním zápas vyhrat. První minuty hráli naši hráči dobře, vytvořili si několik gólových příležitosti, které ale neproměnili. Pak přišla ve 12 minutě naše hrubka v obraně, kdy se obránce nedokázal domluvit s brankářem a soupeři umožnili vstřelit první branku. Hráči TJ Točná se nevzdali, bojovali, vytvořili si opět několik šancí, které neproměnili. Ve 45. minutě, po souboji se soupeřem, zůstal ležet na naši půlce kapitán Tonda Ptáček, v útoku jsme ztratili míč a naše obrane špatně zahrala ofsajdový systém a soupeř mohl lehce zvýšit na 2 : 0 pro hosty. Druhý poločas jsme začali tlakem, dařila se i přihrávka a v 52. minutě zápasu jsme snížili brankou Stanislava Řezníka na 1 : 2. Další šance jsme již nevyužili a tak, zápas který jsme potřebovali vyhrat, nakonec skončil naši porážkou 1 : 2 a tak i nadále musíme bojovat o udržení se ve skupině.