2.4.2011 Točná - Písnice

V dalším jarním zápase jsme měli výhodu domacího prostředí a bojovali ksme s mužstvem se spodní částí tabulky. Zápas jsme začali aktívně a měli jsme i brankové příležitosti. Bohužel, již ve 20. minutě Standa Řezník oplácel, po odehraní balónu, soupeři faul a dostal červenou kartu. Došlo k oslabení mužstva a zbytek zápasu jsme museli odehrát v oslabení. Kluci to nevzdali, zabojovali a ve 24.minutě brankou Hasana, jsme šli do vedení 1 : 0. Soupeř byl dobrý, co se projevilo již ve 32. minutě, kdy po zaváhání naši obrany vyrovnali na 1 : 1. Než se naši hráči rozkoukali tak soupeř nám ve 37. minutě vstřelil druhou branka a prohrávali jsme 1 : 2. Druhý poločas jsme zahájili aktívně a již ve 46. minutě po faulu brankáře na Beniho, byla odpískana penalta. Míč si postavil Jirka Malina, který penaltu bezpečně proměnil. Do konce zápasu jsme museli tvrdě bojovat a i s pomoci nového brankáře, Petra Marvala, jsme remizu uhájili. Získali jsme bod, který má pro nás v současnosti "cenu zlata".