14.5.2011 TJ TOČNÁ - SUCHDOL 1:3

V dalším zápase jara jsme doma přivítali vedoucí mužstvo skupiny ze Suchdola. Do zápasu jsme šli se snahou uhrát dobrý výsledek, na vítězství nikdo vážně nemyslel. Opět jsme do zápasu nastoupili hodně oslabení o některé hráče a mužstvo bylo doplněno náhradníky. Musíme ocenit, že i v této sestavě mužstvo bojovalo. Když po pěkné akci v 10. minutě zápasu vstřelil Václav MALINA naši branku, doufali jsme v pěkný výsledek. Vedení jsme dlouho neudrželi a ve 20. minutě soupeř po opakovaných dorážkách vyrovnal na 1:1. V tomto okamžiku jsme nedokázali odkopnout míč z blízkosti naši brány. Mužstvo dále bojovalo a i přes porážku, naši hráči odehráli dobrý zápas. Černou kaňkou zápasu je větší zranění dalších dvou hráčů, kteří budou chybět v dalších zápasech. Nelíbilo se nám, že rozhodčí tvrdé zákroky na naše hráče, které vedli ke zraněním, neodměnil ani jednou žlutou kartou. V závěru zápasu pak, pro nedostatek hráčů, musel nastoupit i náš trenér Martin Klepiš.