10.4.2011 TJ Točná MPŘ - Lochkov 10:3 (3:0,5:2,2:1)

V dalším zápase jsme přivítali doma mužstvo MPŘ Lochkov. Za pěkného počasí a podpory mnoha diváků jsme od začátku soupeře zatlačili před jeho bránu, ale branku jsme nedali. Do ofenzívy se pak zapojil i náš brankář Šimon KONJEVIČ a vstřelil naše první dvě branky. Do konce třetiny přidal třetí branku ještě Michael JAKEŠ. Naši hráči se pak uklidnili a druhou třetinu jsme vyhráli 5:2. Góli dávali Tomáš MIKUDA, 3 krát David BOROVIČKA a v poslední minutě třetinu uzavřel Michael JAKEŠ. V poslední části zápasu jsme dále útočili a postupně se trefili Jan STIBŮREK a Michael JAKEŠ. Svůj křest v prvním mistrovském zápase absolvoval Robin URBAN, který to málem oslavil i gólem, ke kterému scházelo velice málo. Přejeme Robinovi v dalších zápasech hodně úspěchu.