1.4.2011 Točná MPŘ - ČAFC

Další zápas jara naše mladší přípravka odehrála již v pátek 1.dubna na hřišti ČAFC. V první třetině jsme nezačali dobře a již ve druhé minutě jsme prohrávali 2 : 0. Naše nejmladší mužstvo pak zabojovalo a třetinu jsme remizovali 3 : 3, když naše branky vstřelili David Borovička, Michael Jakeš a Šimon Konjevič. Ve druhé třetině jsme opět prohrávali již 5 : 3, ale naše bojovnost při napadaní protihráčů přinesla ovoce a po dvou třetinách bylo již 6 : 7. Branky dali Tomáš Mikuda, 2 x Šimon Konjevič a Michael Jakeš. Poslední třetinu jsme pak hráli velice dobře, třetinu jsme vyhráli 4 : 1 a to gólem Šimona Konjeviče, 2 brankami Davida Borovičky a naše vítězství pečetil Michael Jakeš. Mužstvo hralo kolektívně, bojovně a vítězství je zásluhou celého mužstva.