Web TJ Točná dokončen

06.02.2010 14:28

Dnešním dnem jsou www stránky fotbalového klubu TJ Točná hotové a jsou předány k "ostrému provozu". Veškeré materiály které jsme měli k dispozici byly zpracovány a jsou zveřejněny v odpovídajících sekcích - záložkách. Na webu jsou umístěné ankety, kde je možno odpovídat na otázky týkající se sportu a TJ Točná. V záložce "kniha návštěv" je prostor pro názory členů TJ, samotných hráčů - fotbalistů i nezúčastněných návštěvníků www stránek. Aktualizace oficiálního webu TJ Točná budou probíhat dle potřeby, minimálně však 1x týdně. Jednotlivá utkání budou popsána v odpovídající záložce (fotbal - muži, nebo fotbal - mládež) a podsekci "zápasy - aktuálně". Fotografie z utkání pak mají místo jak jinak než ve fotogalerii patřičného roku, kdy byl zápas odehrán. Připomínky, fotografie, aktuality i jiné materiály které mají být zveřejněny zasílejte prosím na e-mail: info@tj-tocna.cz, nebo info@internet-wifi.eu. Doufáme, že stránky budou přínosem a všichni si je společně užijeme. Webmasters a TJ Točná.