Rozpis zápasů muži Točná

PODZIM 2012/2013

Muži - A5A - III.třída - skupina A

 

1. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

 

     

A5A0101

09. 09.

17:00

Zlíchov B

Ďáblice C

Zlíchov ...

 

     

A5A0102

08. 09.

17:00

Točná

Lipence C

Točná T...

 

     

A5A0103

09. 09.

17:00

Advokát

Miškovice B

Strahov P...

 

     

A5A0104

08. 09.

16:30

Dukla JM

Lysolaje

ZŠ Mikulov...

 

     

A5A0105

09. 09.

17:00

Olymp B

Suchdol B

Olymp T.

 

     

A5A0106

09. 09.

17:00

Slavoj Podolí C

Bohnice C

Podolí ...

 

     

 

2. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

 

     

 

A5A0201

15. 09.

13:00

Ďáblice C

Bohnice C

Ďáblice ...

 

     

 

A5A0202

16. 09.

16:30

Suchdol B

Slavoj Podolí C

Suchdol T...

 

     

 

A5A0203

16. 09.

16:30

Lysolaje

Olymp B

ČZU Suchdo...

 

     

A5A0204

15. 09.

16:30

Miškovice B

Dukla JM

Miškovice ...

 

     

 

A5A0205

15. 09.

16:30

Lipence C

Advokát

Lipence T...

 

     

 

A5A0206

16. 09.

16:30

Zlíchov B

Točná

Zlíchov ...

 

     

 

                             

3. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

 

     

A5A0301

22. 09.

16:30

Točná

Ďáblice C

Točná T...

 

     

A5A0302

23. 09.

16:30

Advokát

Zlíchov B

Strahov P...

 

     

A5A0303

22. 09.

16:30

Dukla JM

Lipence C

ZŠ Mikulov...

 

     

A5A0304

23. 09.

16:30

Olymp B

Miškovice B

Olymp T.

 

     

A5A0305

23. 09.

16:30

Slavoj Podolí C

Lysolaje

Podolí ...

 

     

A5A0306

23. 09.

10:30

Bohnice C

Suchdol B

Bohnice T...

 

     

 

 

4. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

 

     

A5A0401

28. 09.

16:30

Ďáblice C

Suchdol B

Ďáblice ...

 

     

A5A0402

30. 09.

16:30

Lysolaje

Bohnice C

ČZU Suchdo...

 

     

A5A0403

29. 09.

16:30

Miškovice B

Slavoj Podolí C

Miškovice ...

 

     

A5A0404

28. 09.

16:30

Lipence C

Olymp B

Lipence T...

 

     

A5A0405

30. 09.

16:30

Zlíchov B

Dukla JM

Zlíchov ...

 

     

A5A0406

29. 09.

16:30

Točná

Advokát

Točná T...

 

     

 

5. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

A5A0501

07. 10.

16:00

Advokát

Ďáblice C

Strahov P...

- : -

     

A5A0502

06. 10.

16:00

Dukla JM

Točná

ZŠ Mikulov...

- : -

     

A5A0503

07. 10.

16:00

Olymp B

Zlíchov B

Olymp T.

- : -

     

A5A0504

07. 10.

16:00

Slavoj Podolí C

Lipence C

Podolí U...

- : -

     

A5A0505

07. 10.

10:30

Bohnice C

Miškovice B

Bohnice T...

- : -

     

A5A0506

07. 10.

16:00

Suchdol B

Lysolaje

Suchdol T...

- : -

     

 

6. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

A5A0601

13. 10.

13:00

Ďáblice C

Lysolaje

Ďáblice ...

- : -

     

A5A0602

13. 10.

16:00

Miškovice B

Suchdol B

Miškovice ...

- : -

     

A5A0603

13. 10.

16:00

Lipence C

Bohnice C

Lipence T...

- : -

     

A5A0604

14. 10.

16:00

Zlíchov B

Slavoj Podolí C

Zlíchov ...

- : -

     

A5A0605

13. 10.

16:00

Točná

Olymp B

Točná T...

- : -

     

A5A0606

14. 10.

16:00

Advokát

Dukla JM

Strahov P...

- : -

     

 

7. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

A5A0701

20. 10.

15:30

Dukla JM

Ďáblice C

ZŠ Mikulov...

- : -

     

A5A0702

21. 10.

15:30

Olymp B

Advokát

Olymp T.

- : -

     

A5A0703

20. 10.

15:30

Slavoj Podolí C

Točná

Podolí U...

- : -

     

A5A0704

21. 10.

10:30

Bohnice C

Zlíchov B

Bohnice T...

- : -

     

A5A0705

21. 10.

15:30

Suchdol B

Lipence C

Suchdol T...

- : -

     

A5A0706

21. 10.

15:30

Lysolaje

Miškovice B

ČZU Suchdo...

 

- : -

     

 

8. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

A5A0801

27. 10.

11:00

Ďáblice C

Miškovice B

Ďáblice ...

- : -

     

A5A0802

27. 10.

11:30

Lipence C

Lysolaje

Lipence T...

- : -

     

A5A0803

28. 10.

14:30

Zlíchov B

Suchdol B

Zlíchov ...

- : -

     

A5A0804

27. 10.

14:30

Točná

Bohnice C

Točná T...

- : -

     

A5A0805

28. 10.

14:30

Advokát

Slavoj Podolí C

Strahov P...

- : -

     

A5A0806

27. 10.

14:30

Dukla JM

Olymp B

ZŠ Mikulov...

- : -

     

 

9. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

A5A0901

04. 11.

14:00

Olymp B

Ďáblice C

Olymp T.

- : -

     

A5A0902

03. 11.

14:00

Slavoj Podolí C

Dukla JM

Podolí U...

- : -

     

A5A0903

04. 11.

10:30

Bohnice C

Advokát

Bohnice T...

- : -

     

A5A0904

04. 11.

14:00

Suchdol B

Točná

Suchdol T...

- : -

     

A5A0905

04. 11.

14:00

Lysolaje

Zlíchov B

ČZU Suchdo...

- : -

     

A5A0906

03. 11.

14:00

Miškovice B

Lipence C

Miškovice ...

- : -

     

 

10. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

A5A1001

10. 11.

10:00

Ďáblice C

Lipence C

Ďáblice ...

- : -

     

A5A1002

11. 11.

14:00

Zlíchov B

Miškovice B

Zlíchov ...

- : -

     

A5A1003

10. 11.

14:00

Točná

Lysolaje

Točná T...

- : -

     

A5A1004

11. 11.

14:00

Advokát

Suchdol B

Strahov P...

- : -

     

A5A1005

11. 11.

14:00

Dukla JM

Bohnice C

ZŠ Mikulov...

- : -

     

A5A1006

11. 11.

14:00

Olymp B

Slavoj Podolí C

Olymp T.

- : -

     

 

11. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

A5A1101

17. 11.

13:30

Slavoj Podolí C

Ďáblice C

Podolí U...

- : -

     

A5A1102

18. 11.

10:30

Bohnice C

Olymp B

Bohnice T...

- : -

     

A5A1103

18. 11.

13:30

Suchdol B

Dukla JM

Suchdol T...

- : -

     

A5A1104

18. 11.

13:30

Lysolaje

Advokát

ČZU Suchdo...

- : -

     

A5A1105

17. 11.

13:30

Miškovice B

Točná

Miškovice ...

- : -

     

A5A1106

17. 11.

13:30

Lipence C

Zlíchov B

Lipence T...

- : -