Vyhodnocení ročníku 2010/2011

Jak je již dloholetým zvykem, dne 18.června proběhlo na hřišti TJ Točná vyhodnocení mládeže ročníků 2010/2011. V tomto ročníků naše mládež hrála ve dvou skupinách - starší přípravka a po delší pauze i mladší přípravka, kde většina děti hrála mistrovské zápasy poprvé.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka hrála v tomto roce novou sotěž, která se hrála na dvou hracích plochách současně a současně hrálo na hřišti 12 hráčů. V celé sezóně jsme prohráli jen jeden zápas, na podzim, s mužstvem Sparta Praha -dívky. V jarní částí jsme pokračovali v dobrých výsledcích a tentokrát jsme jen jednou remizovali a to právě se Spartou Praha - dívky. V domacím zápase s Radotínem, výhra 12 : 10,  jme pak potvrdili naš úspěch a naši skupinu jsme vyhráli.

V rámci vyhodnocení byly vyhlášení nejlepší hráči, dle hodnocení trenérů, i oblíbenec mužstva, podle volby hráčů.

Nejlepší střelec mužstva :

1. místo      Pavel CAPRATA       31 branek

2. místo      Tomáš NOVÁK         27 branek

3. místo      Filp KYNYCH           25 branek

Oblíbenec mužstva :

Oblíběncem hráčů se stal Pavel CAPRATA

Nejlepší hráč mužstva :

Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jirka BOTÚR

Fotbalista roku :

Fotbalistou roku byl vyhlášen Patrik KONJACIC'

Po vyhlášení výsledků, předání plaket a dárků nastoupilo mužstvo starší přípravky k zápasu proti rodičům. Zápas byl ukázal rodičům, že ne vždy se daří spracování balónu a tak snad i pochopí chyby, kterých jejich dětí dopouštěli v zápasech.

Zápas skončil remízou 5:5.

Mladší přípravka

Mladší přípravka hrála soutež 4+1 na jednu hrarací plochu. Většina hráčů hrála svoje první soutěžné zápasy a tak měli možnost ukázat co se na trénincích naučili. Po celou sezónu se mužstvo drželo uprostřed tabulky. Důležitější než umístění je skutečnost, že všechny děti hráli, bojovali a učili se kelektivní hře. Celé mužstvo musíme pochválit za předvedenou hru, ale chci poukázat i na skutečnost, že více zápasů jsme vyhráli venku než na domácí půdě. Výsledky i umístění mladší přípravky je na vedlejších stránkách. V rámci vyhodnocení byly vyhodnocení nejlepší hráči mužstva i oblíbenec mužstva podle hodnocení spoluhráčů.

Nejlepší střelec mužstva :

1. místo     David BOROVIČKA       47 branek

2. místo     Michael JAKEŠ            43 branek

3. místo     Denis RŮŽIČKA            30 branek

Oblíbenec mužstva :

Oblíbencem hráčů se stal David Borovička

Nejlepší hráč :

Nejlepším hráčem se stal : Tomáš MIKUDA

Fotbalista roku :

Fotbalistem roku se stal : Šimon KONJEVIC'

Po vyhlášení, předání plaket a dárků nastoupilo mužstvo mladší přípravky proti svým maminkám. Zde hráči jednoznačně ukázali co se již naučili, předvedli pěknou kombinanční hru a maminky porazili 4 : 1.

PUTOVNÍ POHÁR - FOTBALISTA ROKU

Putovní pohár pro nejlepšího fotbalistu v roce 2010/2011 získali za starší přípravku Patrik KONJEVIC' a za mladší přípravku Šimon KONJEVIC'. Jmenovky s jejich jmény bude umístněn na poháru.