Turnaje 2011

MPŘ Točné v Říčanech

Dne 20.března 2011 se naše mladší přípravka zúčastnila halového turnaje

v Říčanech. Odehráli jsme celkem 6 zápasů se střídavými úspěchy.

Turnaj jsme zahájili vítězstvím 1 : 0 s  Juniorem Praha, branku vstřelil

Michael JAKEŠ. Ale již další zápas ukázal na naši slabinu,

že nedokážeme střílet branky a s Unionem Vršovice jsme  pohráli 3 : 0.

Postupně jsme prohráli s SK Zeleneč 4 : 0 a  s  Přední Kopaninou 3 : 0.

Po změnách v sestavě mužstva jsme prohráli s mužstvem Horních Měcholup 5 : 0.

Až v posledním zápase jsme zabojovali a gólem Davida BOROVIČKY jsme

porazili Slovan Bohnice a vybojovali jsme pěkné 5. místo.

Podzim 2011

Halový Turnaj MPŘ

Říčany 20.11.2011

Naše mladší přípravka odehrála první podzimní turnaj v hale, v Říčanech. Vyzkoušeli jsme všechny nové hráče, kteří tak měli možnost seznámit se s halovým fotbalem. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev.

TJ Točná         Slovan Bohnice         0 : 0

TJ Točná         ČAFC Praha               0 : 1

TJ Točná         SK Úvaly                    0 : 2

TJ Točná         FK Litoměřice            3 : 0  – Tomáš Mikuda 3 branky

Zápas o 5. místo :

TJ   TJ Točná         FK Čáslav                    2 : 1 – Tomáš Mikuda       1 branka

Jolanka Mestková  1 branka

Naše mužstvo tak vybojovalo pěkné 5.místo.

Poprvé se halového turnaje zúčastnili naši noví hráči, pro které to byl veliký zážitek. Do dalších let přejeme mnoho sportovních úspěchů.

Jakub  Š M E J K A L                                              Matyáš  P U L C H A R T

Halový Turnaj MŽ

Říčany 3.12.2011

Naše mladší žáci odehráli první podzimní turnaj v hale, v Říčanech. Hráči pochopili, že turnaj v hale je rychlejší, že zápasy se hrají kratší dobu a proto je nutné nasazení od prvních vteřin. Hráli jsme špatně, chyběla nám kombinace a sólové průniky neměli šanci. Postupně jsme se zlepšovali, ale bez vstřelených branek se zápas nedá vyhrát. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev.

TJ Točná         FK Radošovice           1 : 3

TJ Točná         FK Klánovice              0 : 1

TJ Točná         SK Rapid Psáry          1 : 5

TJ Točná         Junior Praha              0 : 2

Zápas o 7. místo :

TJ    TJ Točná         SK Světice                  0 : 0 (na penalty 2:0)

Naše mužstvo tak vybojovalo pěkné 7.místo.

Halový Turnaj MPŘ

Říčany 10.12.2011

Naše mladší přípravka odehrála další podzimní turnaj v hale, v Říčanech. Vyzkoušeli jsme všechny nové hráče, kteří tak měli možnost seznámit se s halovým fotbalem. První halový turnaj absolvovala i Anetka Stibůrková a bojovala velice statečně. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev. Naši hráči dobře bojovali, na hřišti nechali své srdce, ale nedali jsme góly, co nás stálo lepší umístění.

TJ Točná         FSC Libuš                               0 : 1

TJ Točná         SK Horní Měcholupy              0 : 3

TJ Točná         SK Slavie Jesenice                 0 : 2

Malé semifinále :

TJ Točná         Slovan Bohnice                     1 : 0  – Tomáš Mikuda    1 branka

Zápas o 5. místo :

TJ    TJ Točná         SK Horní Měcholupy             0 : 4

Naše mužstvo tak vybojovalo pěkné 6.místo.

Do zápasu poprvé nastoupila naše, doposud, nejmenší a nejmladší hráčka Anetka s velkou bojovnosti. Naše hráčky jsou v mužstvu příkladem bojhovnosti pro všechny ostatní spoluhráče.

Anetka  S T I B Ů R K O V Á                                                                              Jolanka M E S T K O V Á v akci

Halový Turnaj MŽ

Říčany 18.12.2011

Naše mladší žáci odehráli další podzimní turnaj v hale, v Říčanech.  Chtěli jsme vyzkoušet další hráče, kteří nehráli na prvním turnaji. Bohužel, ne všichni hráči byli k dispozici. Naše hra byla tentokrát lepší a dokázali jsme více kombinovat a dát i více branek. Trochu nás mrzí  zápas o 3.místo v turnaji, který jsme nezvládli, dostali jsme 2 rychlé góly a zápas jsme prohráli 8 : 0. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev.

TJ Točná         SK Zeleneč                 0 : 2

TJ Točná         PSK Union                  2 : 0   Jirka Botur 1 branka, Tomáš Soukal 1 branka

TJ Točná         SK Rapid Psáry          1 : 1   Jirka Botur  1 branka

Ze skupiny jsme postupovali z 2. Místa.

Malé semifinále a zápas o finále :

TJ Točná         FK Slavoj Žatec                      1 : 3  Michael Jakeš  1 branka

Zápas byl vyrovnaný a je jen škoda, že jsme nevyužili naše gólové příležitosti

Zápas o 3. místo :

TJ   TJ Točná         SK Roudnice n/Labem           0 : 8

Mu   Musím napsat, že to byl náš nejhorší zápas turnaje. Již ve 2. Minutě jsme po hrubkách v obraně prohrávali 0:2. Mužstvo, hlavně 1.čtyřka hráčů, byla bez

elánu, neojovala a brankář to již nemohl zachránit.

Naše mužstvo tak vybojovalo pěkné 4.místo.