ROZPIS  ZÁPASŮ

Podzim 2012

MLADŠÍ  ŽÁCI

F3B – II. třída sk. „B“

1. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

F3B0101

09. 09.

10:00

Újezd nad Lesy B

Hostivař

Újezd n.Le...

F3B0102

07. 09.

17:30

Dolní Počernice

Cholupice

D.Počernic...

F3B0103

09. 09.

13:30

Štěrboholy

Kunratice

Štěrboholy...

F3B0104

08. 09.

09:15

Dukla JM

Šeberov

Schulhoffo...

F3B0105

07. 09.

17:00

Kbely

Běchovice

Kbely T.

F3B0106

08. 09.

11:15

Točná

GORDIC Kačerov

Točná T...

 

2. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

F3B0201

16. 09.

14:45

Hostivař

GORDIC Kačerov

Hostivař ...

F3B0202

16. 09.

12:30

Běchovice

Točná

Běchovice ...

F3B0203

15. 09.

09:00

Šeberov

Kbely

Šeberov ...

F3B0204

15. 09.

15:00

Kunratice

Dukla JM

Kunratice ...

F3B0205

15. 09.

13:00

Cholupice

Štěrboholy

Cholupice ...

F3B0206

16. 09.

10:00

Újezd nad Lesy B

Dolní Počernice

Újezd n.Le...

 

3. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

F3B0301

21. 09.

17:00

Dolní Počernice

Hostivař

D.Počernic...

F3B0302

23. 09.

13:30

Štěrboholy

Újezd nad Lesy B

Štěrboholy...

F3B0303

22. 09.

14:30

Dukla JM

Cholupice

Schulhoffo...

F3B0304

23. 09.

09:00

Kbely

Kunratice

Kbely T.

F3B0305

22. 09.

11:15

Točná

Šeberov

Točná T...

F3B0306

22. 09.

13:15

GORDIC Kačerov

Běchovice

Kačerov U...

 

4. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B0401

30. 09.

10:30

Hostivař

Běchovice

Hostivař ...

- : -

     

F3B0402

27. 09.

17:30

Šeberov

GORDIC Kačerov

Šeberov ...

- : -

     

F3B0403

28. 09.

12:30

Kunratice

Točná

Kunratice ...

- : -

     

F3B0404

29. 09.

13:00

Cholupice

Kbely

Cholupice ...

- : -

     

F3B0405

30. 09.

10:00

Újezd nad Lesy B

Dukla JM

Újezd n.Le...

- : -

     

F3B0406

30. 09.

13:00

Dolní Počernice

Štěrboholy

D.Počernic...

- : -

     

 

5. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B0501

07. 10.

15:00

Štěrboholy

Hostivař

Štěrboholy...

- : -

     

F3B0502

06. 10.

11:00

Dukla JM

Dolní Počernice

Schulhoffo...

- : -

     

F3B0503

05. 10.

16:00

Kbely

Újezd nad Lesy B

Kbely T.

- : -

     

F3B0504

06. 10.

11:15

Točná

Cholupice

Točná T...

- : -

     

F3B0505

06. 10.

13:15

GORDIC Kačerov

Kunratice

Kačerov U...

- : -

     

F3B0506

07. 10.

12:30

Běchovice

Šeberov

Běchovice ...

- : -

     

 

6. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B0601

14. 10.

14:15

Hostivař

Šeberov

Hostivař ...

- : -

     

F3B0602

13. 10.

12:00

Kunratice

Běchovice

Kunratice ...

- : -

     

F3B0603

13. 10.

13:00

Cholupice

GORDIC Kačerov

Cholupice ...

- : -

     

F3B0604

14. 10.

10:30

Újezd nad Lesy B

Točná

Újezd n.Le...

- : -

     

F3B0605

12. 10.

16:30

Dolní Počernice

Kbely

D.Počernic...

- : -

     

F3B0606

14. 10.

13:30

Štěrboholy

Dukla JM

Štěrboholy...

- : -

     

 

7. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B0701

21. 10.

11:00

Dukla JM

Hostivař

Schulhoffo...

- : -

     

F3B0702

19. 10.

15:30

Kbely

Štěrboholy

Kbely T.

- : -

     

F3B0703

20. 10.

11:15

Točná

Dolní Počernice

Točná T...

- : -

     

F3B0704

21. 10.

13:30

GORDIC Kačerov

Újezd nad Lesy B

Kačerov U...

- : -

     

F3B0705

21. 10.

12:30

Běchovice

Cholupice

Běchovice ...

- : -

     

F3B0706

20. 10.

09:00

Šeberov

Kunratice

Šeberov ...

- : -

     

 

8. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B0801

28. 10.

15:30

Hostivař

Kunratice

Hostivař ...

- : -

     

F3B0802

27. 10.

13:00

Cholupice

Šeberov

Cholupice ...

- : -

     

F3B0803

28. 10.

09:30

Újezd nad Lesy B

Běchovice

Újezd n.Le...

- : -

     

F3B0804

28. 10.

11:00

Dolní Počernice

GORDIC Kačerov

D.Počernic...

- : -

     

F3B0805

28. 10.

13:30

Štěrboholy

Točná

Štěrboholy...

- : -

     

F3B0806

28. 10.

14:30

Dukla JM

Kbely

ZŠ Mikulov...

- : -

     

 

9. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B0901

04. 11.

09:00

Kbely

Hostivař

Kbely T.

- : -

     

F3B0902

03. 11.

11:15

Točná

Dukla JM

Točná T...

- : -

     

F3B0903

03. 11.

15:00

GORDIC Kačerov

Štěrboholy

Kačerov U...

- : -

     

F3B0904

04. 11.

12:30

Běchovice

Dolní Počernice

Běchovice ...

- : -

     

F3B0905

03. 11.

09:00

Šeberov

Újezd nad Lesy B

Šeberov ...

- : -

     

F3B0906

03. 11.

10:30

Kunratice

Cholupice

Kunratice ...

- : -

     

 

10. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B1001

11. 11.

14:00

Hostivař

Cholupice

Hostivař ...

- : -

     

F3B1002

11. 11.

09:30

Újezd nad Lesy B

Kunratice

Újezd n.Le...

- : -

     

F3B1003

11. 11.

12:15

Dolní Počernice

Šeberov

D.Počernic...

- : -

     

F3B1004

11. 11.

15:00

Štěrboholy

Běchovice

Štěrboholy...

- : -

     

F3B1005

10. 11.

13:00

Dukla JM

GORDIC Kačerov

ZŠ Mikulov...

- : -

     

F3B1006

11. 11.

09:00

Kbely

Točná

Kbely T.

- : -

     

 

11. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

Skóre

     

F3B1101

17. 11.

11:15

Točná

Hostivař

Točná T...

- : -

     

F3B1102

17. 11.

13:00

GORDIC Kačerov

Kbely

Kačerov U...

- : -

     

F3B1103

18. 11.

12:30

Běchovice

Dukla JM

Běchovice ...

- : -

     

F3B1104

17. 11.

08:30

Šeberov

Štěrboholy

Šeberov ...

- : -

     

F3B1105

17. 11.

11:30

Kunratice

Dolní Počernice

Kunratice ...

- : -

     

F3B1106

17. 11.

13:00

Cholupice

Újezd nad Lesy B

Cholupice ...

- : -