ROZPIS ZÁPASŮ

Podzim 2012

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

G3F – 84

 

1. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0101

09. 09.

12:00

Uhřiněves

Xaverov sdružení

Uhřiněves ...

G3F0102

08. 09.

09:00

Točná

Dubeč

Točná T...

G3F0103

07. 09.

16:00

H.Měcholupy B

PSK Union

H.Měcholup...

G3F0104

09. 09.

14:00

SK Střešovice B

Štěrboholy

SK Střešov...

G3F0105

09. 09.

17:00

Hrdlořezy

Slavia Praha - dívky

Hrdlořezy ...

 

2. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0201

16. 09.

09:00

Xaverov sdružení

Slavia Praha - dívky

H.Počernic...

G3F0202

14. 09.

17:00

Štěrboholy

Hrdlořezy

Štěrboholy...

G3F0203

15. 09.

08:45

PSK Union

SK Střešovice B

PSK Union ...

G3F0204

16. 09.

14:30

Dubeč

H.Měcholupy B

Dubeč T.

G3F0205

16. 09.

11:30

Uhřiněves

Točná

Uhřiněves ...

 

3. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0301

22. 09.

09:00

Točná

Xaverov sdružení

Točná T...

G3F0302

21. 09.

16:00

H.Měcholupy B

Uhřiněves

H.Měcholup...

G3F0303

22. 09.

13:15

SK Střešovice B

Dubeč

SK Střešov...

G3F0304

23. 09.

16:30

Hrdlořezy

PSK Union

Hrdlořezy ...

G3F0305

22. 09.

08:30

Slavia Praha - dívky

Štěrboholy

Slavia - U...

 

4. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0401

30. 09.

09:00

Xaverov sdružení

Štěrboholy

H.Počernic...

G3F0402

26. 09.

16:30

PSK Union

Slavia Praha - dívky

PSK Union ...

G3F0403

30. 09.

14:30

Dubeč

Hrdlořezy

Dubeč T.

G3F0404

30. 09.

13:30

Uhřiněves

SK Střešovice B

Uhřiněves ...

G3F0405

29. 09.

09:00

Točná

H.Měcholupy B

Točná T...

 

5. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0501

05. 10.

16:00

H.Měcholupy B

Xaverov sdružení

H.Měcholup...

G3F0502

06. 10.

12:45

SK Střešovice B

Točná

SK Střešov...

G3F0503

07. 10.

16:00

Hrdlořezy

Uhřiněves

Hrdlořezy ...

G3F0504

07. 10.

08:30

Slavia Praha - dívky

Dubeč

Slavia - U...

G3F0505

05. 10.

17:00

Štěrboholy

PSK Union

Štěrboholy...

 

6. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0601

14. 10.

09:00

Xaverov sdružení

PSK Union

H.Počernic...

G3F0602

14. 10.

14:00

Dubeč

Štěrboholy

Dubeč T.

G3F0603

14. 10.

13:00

Uhřiněves

Slavia Praha - dívky

Uhřiněves ...

G3F0604

13. 10.

09:00

Točná

Hrdlořezy

Točná T...

G3F0605

12. 10.

16:00

H.Měcholupy B

SK Střešovice B

H.Měcholup...

 

7. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0701

20. 10.

12:15

SK Střešovice B

Xaverov sdružení

SK Střešov...

G3F0702

21. 10.

15:30

Hrdlořezy

H.Měcholupy B

Hrdlořezy ...

G3F0703

21. 10.

08:30

Slavia Praha - dívky

Točná

Slavia - U...

G3F0704

19. 10.

17:00

Štěrboholy

Uhřiněves

Štěrboholy...

G3F0705

20. 10.

08:45

PSK Union

Dubeč

PSK Union ...

 

8. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0801

28. 10.

09:00

Xaverov sdružení

Dubeč

H.Počernic...

G3F0802

28. 10.

11:30

Uhřiněves

PSK Union

Uhřiněves ...

G3F0803

27. 10.

09:00

Točná

Štěrboholy

Točná T...

G3F0804

26. 10.

16:00

H.Měcholupy B

Slavia Praha - dívky

H.Měcholup...

G3F0805

28. 10.

08:00

SK Střešovice B

Hrdlořezy

SK Střešov...

 

9. kolo

 

Zápas

Datum

Hodina

Domácí

Hosté

Hřiště

G3F0901

04. 11.

14:00

Hrdlořezy

Xaverov sdružení

Hrdlořezy ...

G3F0902

04. 11.

08:30

Slavia Praha - dívky

SK Střešovice B

Slavia - U...

G3F0903

02. 11.

17:00

Štěrboholy

H.Měcholupy B

Štěrboholy...

G3F0904

03. 11.

08:45

PSK Union

Točná

PSK Union ...

G3F0905

03. 11.

14:30

Dubeč

Uhřiněves

Dubeč T.