Mladší žáci

13.11.2011 KRALOVICE  - TJ TOČNÁ 3 : 1 (2:1)

K poslednímu zápasu podzimu jsme jeli do Kralovic, kde za špatného počasí a na těžkém trávniků jsme i přes dobrou hru prohrali. Naši největší slabinou byla schpnost dát branku. Vypracovali jsme si někilik pěkných příležitostí, ale pře bránou jsme se nedokázali dobře orientovat a dobře vystřelit. Táto situace se pak odrazila na výsledku, kdy naši jedinou branku za stavu 2:0 dal Matěj Mičan.

12.11.2011 STODŮLKY "B" - TJ TOČNÁ "B"  4 : 0

Soupeř byl jepší než naše mužstvo. Využil své výškové převahy a ze standartních situací nas zaskočil, hráče jsme nedokázali udržet z čeho jsme dostali 3 branky. V poli jsme se ještě soupeři trochu vyrovnali, ale rozdíl ve využívání příležitostí byl ve prospěch soupeře. Poslední zápas ukázal na čem musíme v zimní přestávce pracovat.

6.11.2011 TJ TOČNÁ "B" - VRŠOVICE "B"  3 : 2 (1:0)

Naše "B" se mělo pokusit o zísdkání dalších bodů, co se jim po velkém boji podařilo. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a hrálo se na obě brány. Po našem rohovém kopu si pěkně naběhl Zomáš Soukal a ve 20. minutě dal naši první branku. Do konce poločasu se již stav nezměnil. Náš problém s koncentraci na zápas od prvního hvizdu se opět projevil. Soupeř ve druhém poločasu v průběhu 9 minut nám dal dvě branky a stav byl 1:2. Naše bojovnost se vyplatila a v rozpětí 2 minut jsme dali Tomášem Soukalem a Filipem Kynychem 2 branky a stav zápasu byl 3:2. Tento stav, i přes několik dobrých gólových příležitostí, se již nezměnil.

5.11.2011 TJ TOČNÁ - UNION ŽIŽKOV  4 : 5 (3:2)

To co se nám podařilo v posledním zápase se tentokrát podařilo soupeři. Zaskočil nás svým nástupem a tak již v 5. minutě zápasu jsme prohrávali 0:2. Až pak začali naši hráči hrát, přidali bojovnost a celé úsilí proměnili postupně v 11., 32. a 34. minutě v góly v soupeřové síti. Po prvním poločase to vypadalo, že naši hráči budou pokračovat v nastoupeném trendu, ale opět se na začátku 2.poločasu nechali soupeřem zaskočit a v průběhu 7 minut jsme inkasovali 2 branky a stav byl 3:4. Je pravda, že již po 2 minutách se nám podařilo stav zápasu vyrovnat, ale za dalších 10 minut soupeř opět odskočil na 4:5. I přes bojovnost a snahu se nám zápas nepodařilo srovnat. Branky dali Filip Kynych, Pavel Caprata a dvě branky přidal Tomáš Soukal.

30.10.2011  TJ TOČNÁ "B" - TŘEBORADICE "B"

Bude se aktualizovat

29.10.2011  TJ TOČNÁ - DOL. POČERNICE  6 : 2 (2:1)

V dalším zápase na domácí půdě jsme chtěli potvrdit naši lepšíci se hru, co se plně podařilo. Využili jsme rychlý nástup do zápasu a již v 7 minutě jsme góly Pavla Capraty a Filipa Kynycha  vedli 2:0. Tento stav nás ukolébal a soupeř ve 14 min. snížil na 2:1. hrálo se aktívně na obou stranách a do konce poločasu se již stav nezměnil. Ve druhém poločase jsme přidali nejen na aktivitě, ale hráči více kombinovali a tak postupně brankami Tomáše Sopukala, Filipa Kynycha a Marka Kožíška jsme soupeři odskočili na 5:1. Soupeř korigoval výsledek zápasu ve 64. minutě na 5:2, ale v poslední minutě zápasu vstřelil svoji třetí branku v zápase Filip Kynych a upravil výsledek zápasu na 6:2.

22.10.2011  DUBEČ "A" - TJ TOČNÁ  1 : 2  (0:0)

Předvedená hra našeho mužstva byla velmi dobrá. Mužstvo soupeře jsme hodně přehrávali a vytvářeli si velké množství gólových příležitosti, které jsme nevyužili. Ve druhém poločase se zleošila naše střelba a výsledkem byly dvě branky, které dal Tomáš Soukal, po akci středem a Tomáš Novák, po rohovém kopu. Soupeř nás pak trochu začal trápit a tady mužstvo podržel dobrými zákroky náš brankář Lumír Klement. Za předvedené výkony si hráči vysloužili i pochvalů od našich trenérů.

15.10.2011 TJ TOČNÁ "A" - DUKLA PRAHA JM 4 : 1 (1:0)

Na zápas s Duklou se naši hráči těšili, protože i několik odchovanců TJ Točná v současnosti hrajou na Dukle. Hráči se od prvních minut pustili do soupeře, ale branku jsme dlouho nemohli vstřelit, pak se to podařilo Jirkovi Botúrovi a poločas jsme vyhráli. Do druhého poločasu mužstvo nastoupilo s odhodlaním dát ještě nějakou branku. To se nám nepodařilo a ještě jsme obdrželi vyrovnávací branku. Zde je nutno hráče pochválit, že to nevzdali, zlepšili kombinaci a důraz před soupeřovou bránou a dali jsme 3 pěkné góly. Na 2:1 zvyšoval Jirka Botúr z penalty, kterou sám svým důrazem v pokutovém území vybojoval. Pak se trefili ještě Tomáš Novák a Tomáš Soukal.

9.10.2011 NUSLE - TJ TOČNÁ  "B"  3 : 0

Souběžně s naším "A" hrálo "B" na hřišti SK Nusle. Před dvouzápasem ve stejnou dobu nás zaskočila skutečnost, že naši trenéři měli studijní  tak i pracovní povinnosti a zápas se již nedal přeložit. Tuto skutečnost jsme řešili nástupem dalších rodičů do realizačního týmu. Trochu nás zaskočila nemoc, se kterou jsme nepočítali a v den zápasu se omluvili další dva hráči a tak "B" odehrálo celý zápas o jednoho hráče méně. Zbývající hráči ukázali bojové srdce a zápas byl vyrovnaný. Za stavu 1:0 jsme měli několik dobrých gólových příležitostí, které jsme nevyužili a dostali druhou branku. Třetí branka do naší sítě padla až v poslední minutě zápasu, když jsme v těsné blízkosti naši brány nedokázali včas míč odkopnout. Po zápase byli všichni hráči utahaní, ale spokojení s předvedenou hrou i když výsledek tomu nenapovídá.

9.10.2011 ŠTĚRBOHOLY - TJ TOČNÁ "A" 4 : 3

Zápas se našemu družstvu, i přes konečnou porážku, vydařil. Kladem je fakt, že se lepší kombinace, že se balóny jen tak neodkopávají do zámezí a že hráči již při hře myslí. Dá se říci, že se již plně adaptovali na větší plochu a jsou schopní hrát na jednotlivých postech podle potřeby mužstva. Zápas to byl dobrý a kladně se k průběhu zápasu vyjádřil i rozhodčí.  Za TJ Točná skórovali Pavel Caprata 1 x, David Borovička 1 x a Tomáš Mikuda (posila z MPŘ) 1 x.

2.10.2011 TJ TOČNÁ "B" - Př. KOPANINA "B" 2 : 3

Zápas byl vyrovnaný a hráči obou mužstev předváděli vcelku pěkný fotbal. K našemu vítězství nám chybělo trochu toho fotbalového štěstí, ale i tak tréneři i rodiče byli s předvedenou hrou spokojení. Naše branky dali Patrik Konjevič a Tomáš Soukal.

1.10.2011 TJ TOČNÁ "A" - Uhřiněves  2 : 11

Jak výsledek ukazuje zápas jsme herně nezvládli a se soupeřem jsme drželi krok jen v prvním poločase.Chyběla nám přesnost přihrávek a tak ztráceli hodně míčů. Ani zvýšená snaha pak nestačí na kombinační hru soupeře. Naše branky vstřelili Pavel Caprata 1 x a Marek Kožíšek 1 x.

25.9.2011 CHABRY "B"  - TJ TOČNÁ  "B"  4 : 3 (1:0)

Naši hráči se postupně učí hrát ve vyšší věkové kategorie a zvykají si na větší hřiště, co se již projevilo v dalším zápase. Jak napovídá výsledek, zápas byl vyrovnaný a o výsledku nebylo dlouho rozhodnuto. I když jsme již prohrávali 2:0 podařilo se snížit gólem Tomáše Soukala na 2:1 a mohli jsme ještě vyrovnat, co se nepodařilo. Postupně byl výsledek zápasu 3:1, pak 3:2 (gólem Patrika Konjeviče, pak 4:2 a zápas jsme uzavřeli na 4 : 3 opět gólem Tomáše Soukala.

24.9.2011 CHOLUPICE - TJ TOČNÁ "A"  1 : 9

Již před zápasem byla v hledišti velká rivalita mezi fanoušky obou mužstev a silné povzbuzování bylo příjemným spestřením místního "derby". Věděli jsme, že momentálně máme trochu lepší mužstvo, ale každý zápas začína vždy od nuly. Od prvního výkopu jsme se snažili dát rychle nějakou branku a pak uklidnit hru, co se podařilo. Postupně jsme zvyšovali náš nátlak na branku Cholupic a k tomu ještě přidali pěkné góly. Branky : Tomáš Soukal 3 x, Martin Polanka 2 x, Filip Kynych 1 x, Pavel Caprata 1 x, Michael Jakeš 1 x a Bára Kožíšková 1 branka.

18.9.2011 TJ TOČNÁ "B" -  KING  1 : 0

Stručné hodnocení - bojovnost, nasazení, ale i nepřesnosti, to všechno bylo průvodním znakem celého zápasu. Je škoda, že jsme nedokázali využit několik gólových příležitostí a tak jedinou brankou Tomaše Soukala jsme vybojovali první vítězství.

17.9.2011 TJ TOČNÁ "A" -  SATALICE  1 : 2 (0:1)

V dalším zápase na domací půdě jsem přivítali mužstvo Satalic. Zápas to byl vyrovnaný, akce na obou stranách se střídali a i zásluhou brankářu byl dlouho bezbrankový stav. Soupeř, po zavahání naši obrany, pak vstřelil jedinou branku prvního poločasu. Když jsme v úvodu druhého poločasu vyrovnali brankou Pavla CAPRATY, očekávali jsme další góly v síti soupeře. Soupeř naše přání změnil a již o několik minut později zvýšil na 2:1. I přes naši snahu, bojovnost a vcelku dobrou předvedenou hrou jsme další branku nedali. Ve druhé půli druhého poločasu jsme střídali brankáře a Tomáš KOLMAN odchytal zbytek zápasu velice dobře, vychytal několik dobrých šancí soupeře a vychytal svoji "první nulu".

11.9.2011  Praga - TJ TOČNÁ "B"  7 : 0 (1:0)

Naše "B" mužstvo mladších žáků nastoupilo na hřišti Praga. Jak naznačuje výsledek, opět hráči nezvládli druhou půli zápasu. Začali jsme aktivně, hra byla vyrovnaná, ale pokud nedáme góly a tak se zápas nedá vyhrát. Ve druhém poločase jsme dovolili soupeři více kombinovat, z čeho pak byly góly v naši síti. Ani změna našeho brankáře, za stavu 0:4, nepřinesla nic nového a zápas jsme prohráli. Věříme, že další zápasy přinesou lepší hru i lepší výsledky.

10.9.2011 ŠEBEROV  - TJ TOČNÁ "A"  6 : 1 (1:0)

Další zápas našich mladších žáků ukázal na rozdíl mezi starší přípravkou a novou, vyšší kategorii mládežnického fotbalu. V první půlce jsme hráli se soupeřem vcelku vyrovnanou hru. Ukázali jsme i několik pěkných fotbalových akcí ze kterých jsme ale branku nedali. Postupně jsme začali balón jen odkopávat, soupeř danou situaci využil a dal první branku. Vedruhém poločase jsme pokračovali ve zhoršené hře a když soupeř přidal další branky, naše hráči přetali si nahrávat a jen odkopávali míče i do prostoru, kde nebyl žádný spoluhráč. Jedinou branku našeho mužstva vstřelil Tomáš SOUKAL.

3.9.2011 TJ TOČNÁ "A" - BĚCHOVICE 4 : 2 (0 : 1)

K prvnímu zápasu nové sezóny a v kategorii mladších žáků nastoupilo naše "A" mužstvo proti hráčům Běchovic. Nová kategorie přinesla i změny hracího systému. Největší změnou je větší rouměr hřiště a zavedení ofsajdu. V prvním poločase se proto naši hráči dlouho nemohli chytit a naše hra nebyla dobrá,
co se projevilo i ve výsledků a poločas jsme prohráli 0 : 1. Ve druhé části hry jsme se zlepšili, začalo se více přihrávat a postupně jsem převzali iniciatívu na hřišti. První branku v nové sezóně vstřelil, po pěkné individuální akci, Tomáš SOUKAL. Nadále jsme hráli kombinačně a soupeře jsme překvapili dalšími
rychlými útoky, ze kterých Pavel CAPRATA, opět Tomáš SOUKAL a Michael JAKEŠ vstřelili pěkné góly. Zápas jsme pak vyhráli 4 : 2.

4.9.2011 TJ TOČNÁ "B" - FC HÁJE "B" 1 : 4 (0 : 1)

Naše "B" mladších žáků, nejedná se o slabší hráče, protože hráči jsou rozděleny do "A" a "B" rovnoměrně, nastoupilo proti mužstvu FC Háje "B". Již od začátku byl soupeř lepší, ale dlouho se udržoval bezbránkový stav. Po naši chybě v rozehrávce jsme nabídli soupeři příležitost, kterou využil a poločas jsme prohráli 0:1. Ve druhé půlce jsme nestačili na dobrou kombinační hru soupeře a postupně nás soupeř zatlačil na naši půlku.  I když jsme za horkého počasí bojovali, na soupeře to nestačilo. Zápas jsme prohráli 1 : 4, když naši jedinou branku vstřelil Denis RŮŽIČKA.

Jde o první zápasy a až celý podzim nám ukáže co musíme zlepšit v naši hře.