Mladší přípravka

12.11.2011  KLÁNOVICE  -  TJ TOČNÁ 11 : 2 (2:2,3:0,5:0)

Do posledního zápasu jsme nastoupili hodně oslabení, nemoc hráčů vrcholila. Jak ukazují jednotlivé třetiny, do zápasu jsme nastoupili velice dobře. Pak nám začali ubývat síly, soupeř zvýšil svůj tlak, který postupně vyjádřil i gólově. Našim hráčům nemůžeme vytknout malou bojovnost, ale v tomto zápase byl soupeř lepší. I tak dfěkujeme za předvedený výkon. Do zápasů poprvé nastoupil Jakub Šmejkal a tak začal svjoji "profesionální fotbalovou historii".

5.11.2011 TJ TOČNÁ - BĚCHOVICE  1 : 14

Bohužel naše marodka se zvětšila a tak do zápasu nastoupili i hráči, kteří to zkoušejí s fotbalem jen několik týdnu. I když ne vždy věděli kde mají hrát, postupně na to přišli a je nutno ocenit jejich bojovnost. I přes vysokou porážku, která není ani tak důležitá, tréner poochválil všechny hráče.

30.10.2011 HRDLOŘEZY - TJ TOČNÁ  4 : 7 (1:4,2:2,1:1)

Je tady podzim a děti začínají marodit. Do zápasu jsme nastupovali bez možnosti střídání, ale hráči předvedli pěkný bojovný výkon. První třetinu jsme začali velice dobře, dali jsme 4 branky a jak ukázal další průběh zápasů, tento náskok byl rozhodující pro celý výsledek zápasu. Ve druhé a třetí třetině byl zápas vyrovnaný a uhlídali jsme si celké skóre. Všem hráčům musíme poděkovat, ale chci vyzvednou bojovnost Jolanky Mestkové, která se lepší od zápasu k zápasu.

23.10.2011  TJ TOČNÁ  - Dol.MĚCHOLUPY  9 : 3 (6:2, 2:1, 1:0)

Zápas se hrál za velice špatných pověternostních podmínek. I přes zimu a sychravé počasí naši hráči začali zápas velice dobře a již ve druhé minutě jsme vedli 2:0. Tento stav nás ukolébal, dělali jsme chyby a za další dvě minuty soupeř vyrovnal. Hráči se pak přidali na bojovnosti a začali si více přihrávat co vytvořilo podmínky ke vstřelení dal ších 4 branek. Tady se rozstřílel Robin Urban, kterému týdenní oněmocnění neublížilo a spíše dostal "hlad" po gólech. I když v dalším průběhu zápasu jsme měli mírnou převahu a udržovali si vedení, již to nebyla "střelnice" jak se hráči po první třetině domnívali. Více sólovali a méně hráli kombinančné. Branky : Jenda Stibůrek 2 x, Robin Urban 6 x a Honza Mikuda 1 branka.

Počasí bylo opravdu strašné.

15.10.2011 TJ TOČNÁ  -  REAL  5 : 3

Jak ukazuje výsledek, zápas to byl vyrovnaný a do posledné minuty nebylo o vítězovi rozhodnuto. Do svého prvního mistrovského zápasu nastoupili Jiří RYBÁČEK a Ladislav RIZNER. Oba se do zápasů pustili s nadšením a před soupeřovou bránou statečně bojovali. Láďa Rizner měl ještě trochu štěstí, dostal se ke střele a dal svoji první branku. Srdečně blahopřejeme a doufáme že to nebyla poslední branka. Branky : Šimon Konjevic´1x, Jakub Mičan 2x, Ladislav Rizner 1x a Tomáš Mikuda 1x.

Jiří Rybáček a Ladislav Rizner

8.10.2011  Uh. SKLADY  - TJ TOČNÁ  3 : 20

V dalším zápase jsme nastoupili proti mužstvu, které bylo sestaveno s mladších ročníků a táto skutečnost se projevila jak ve hře tak i v celkovém výsledku zápasu. O branky se podělili : Robin Urban 1x, Jakub Mičan 1x, Jenda Stibůrek 2x, Honza Mikuda 1x, Šimon Konjevic´5x a Tomáš Mikuda 10x.

1.10.2011 TJ TOČNÁ  -  SK Viktoria ŽIŽKOV  6 : 13 (1:4, 4:2, 1:7)

Zápas byl to vyrovnaný a bojovný. Po několika chybách jsme obdrželi smolné branky a prohrávali jsme 1:4. Ve druhé třetině jsme se nevzdáli, bojovali, co se projevilo i ve skóre a na konci třetiny jsme prohrávali již jen 5:6. V poslední části hry jsme nepotvrdili naše výkony z druhé třetiny, soupeři se dařilo a tak zápas skončil naši prohrou. Za výkon a bojovnost je nutno naše malé hráče pochválit. Branky : Tomáš Mikuda 1x, Jakub Mičan 4x a prvně se trefil Jan Mikuda, který dal jendnu branku.

24.9. 2011 SLAVIA PRAHA dívky - TJ TOČNÁ  2 : 11 (1:2, 0:4, 1:5)

K dalšímu zápasu jsme jeli na Slavii a očekávali jak bude soupeř silný. V první třetině byl zápas vyrovnaný a brankami Jolanky a Šimona jsme ji vyhráli 2:1. Postupně se naši hráči dostali do tempa a mimo bránek předvedli i několik pěkných kombinačních akcí a třetinu jsme vyhráli 4:0. V poslední třetině jsme již měli velkou převahu a tak mohl Šimon nastřílet 5 branek a třetinu jsme vyhráli 5:1. Branky : Jolanka Mestková 2x, Jakub Mičan 1x  a Šimon Konjevic´8x.

17.9.2011 TJ TOČNÁ  -  SK STŘEŠOVICE  2 : 4 (0:1, 1:0, 1:3)

Naši hráči, po střeleckých hodech v minulém kole, chtěli pokračovat v kanonádě i doma. Mužstvo Střešovic bylo vyrovnaným soupeřem a tak se bojovalo o výsledek po celou dobu utkání. Jak ukazuji i výsledky třetin, až do posledních minut byl zápas vyrovnaný. Soupeř měl štěstí, když se 2 krát trefil do horního rohu naši brány, co u hráčů mladší přípravky jsou nechytatelné pozice. I přes porážku, tréner všechny hráče pochválil za bojovnost i za předvedenou hru. Naše branky vstřelili Jan Stibůrek a Tomáš Mikuda.

11.9.2011  XAVEROV  -  TJ TOČNÁ  2 : 29 (1:11,0:8,1:10)

Další zápas naše mladší přípravka odehrála na hrišti Xaverova. Jak napovídá výsledek, zápas byl jednostrannou záležitosti našeho mužstva. Soupeř nastoupil s nejmladší mužstvem, co se pak projevili v prevaze naši hry a výsledkem byly góly v jeho síti. Naše branky dávali : Jolanka Mestková 9 x, Jakub Mičan 6x, Robin Urban 6x, Jan Stibůrek 6x a první 2 mistrovské branky vstřelil i Patrik RUBEŠ k čemu mu blahopřejeme.

3.9.2011 TJ TOČNÁ - DOLNÍ POČERNICE 5 : 9 (1:3,3:3,1:3)

Do nového ročníku jsem nastoupili v pozměněnné sestavě. Do vyšší věkové kategorie odešli Denis Růžička, David Borovička a Michael Jakeš. Přicházejí další hráči, kteří potřebují čas, aby se naučili hrát fotbal, co je cílem přípravy mladší přípravky. Zápas jsme začali dobře a již ve třetí minutě jsme vedli 1:0. Pak se hra vyrovnala a soupeř nás zaskočil dvěma rychlými góly. Ve druhé třetině jsme odehráli vyrovnaný zápas a třetina skončila remízou 3:3. V poslední části jsme Robinem URBANEM ještě snížili na 5:7, ale soupeř naše chyby potrestal dalšími dvěma góly. Za přístup si všichni hráči zaslouží pochvalu.

: