oficiální stránky fotbalového klubu

TJ TOČNÁ

Vážení fotbalisté, návštěvníci a rodičové, snad i budoucích fotbalových hvězd.

Vítejte na oficiálním webu fotbalového klubu TJ Točná

Stránky tj-tocna.cz s pravidelnou aktualizací novinek v tj točná informují nejen o zákulisí TJ Točná. Přinášíme "čerstvé" informace z jednotlivých utkání mládeže i dospělých, doplněné aktuální fotografií.

Pro sponzory kteří TJ Točná podporují a sponzory kteří chtějí TJ Točná podpořit nabízíme více prostoru ke zviditelnění.

TJ Točná chat:

Prostor pro komunikaci s hráči i trenéry TJ Točná.

TJ Točná informuje i přes rss kanály, kdy je přehled o dění v TJ Točná na "dosah ruky". Stačí přihlášení k odběru rss kanálů které Vás zajímají a události z TJ Točná máte v PC ihned po zveřejnění.

Rádi bychom touto cestou požádali majitele fotografií a materiálů týkajících se fotbalového klubu TJ Točná o poskytnutí těchto artefaktů pro zveřejnění na www.tj-tocna.cz

Děkujeme, fotbalový klub TJ Točná

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Točná, tedy veškeré texty, údaje, podstránky, ankety, fotografie, videa atd. nacházející se na doméně www.tj-tocna.cz , jsou jedinou oficiální prezentací fotbalového klubu TJ Točná.

stránky zmiňující se o fotbalovém klubu

TJ Točná

Po kliknutí budete přesměrování na webovou prezentaci 1. točenských novin s názvem Točná.INFO

Oficiální stránky TJ Točná spuštěny